ریزش مو ، مشکلی است که همیشه زنان و مردان را به خود درگیر کرده است .

این مسئله بر  اثر ژنتیک ، مشکلات هورمونی ، بیماری های خاص ، استرس ، کمبود ویتامین ها به وجود می آید و در مواقعی کچلی و طاسی را به همراه دارد .  درمان های زیادی برای این مشکل به وجود آمده است که هر یک شرایط مخصوص به خود را دارند و تقریبا درمانی طولانی مدت را به خود اختصاص داده اند .

با به وجود آمدن روش ترمیم مو ،  اکثر مشکلات روش های ما قبل حل گردید به نوعی که این روش نیاز به شرایط خاص بدنی ، سنی و آزمایشات و چکاپ های کلی ندارد و روشی کاملا بدون محدودیت می باشد و برای مردان  زنان کاملا کاربردی می باشد که ما با همراهی شما عزیزان ، در این مقاله به معرفی این روش می پر دازیم .

ترمیم مو

روش ترمیم مو ، روشی بدون جراحی ، درد و خونریزی می باشد که جای هیچگونه بخیه را بر سر نگذاشته و بدون نیاز به سوراخ نمودن سر برای اجرای روش می باشد ، این روش  بدون کوچکترین آسیب و عوارض می باشد و خوشبختانه این مسئله باعث شده است تا نگرانی برای متقاضیان به وجود نیاید و بتوانند روشی بدون ریسک را به اجرا در بیاورند . این روش نیازی به بانک مو ندارد و افرادی که بانک مویی ضعیف داشتند و یا بیماران آلوپسی که از انجام روش کاشت مو باز مانده بودند با روش ترمیم مو توانستند بهترین روش را برای زیبایی خود بر گزینند و  روشی پر مخاطب و پر مزایا را انتخاب و اجرا کنند .

ترمیم مو چیست ؟

در روش ترمیم مو،  نواحی خالی از موی سر  کاملا پوشیده می شود  به این صورت که  موهای طبیعی  به شکل تار تار  بر شبکه ها گره زده میشوند  و سپس  بر نواحی خالی از موی سر  فیکس خواهند شد . در ترمیم مو ، معمولا از فیکس آلمان استفاده خواهد شد و از این طریق   فیکسی کاملا طبیعی و با کیفیت را افرادد تجربه خواهند نموند  به گونه ای که همانند کف سر واقعی جلوه و عمل کند .

ترمیم مو به گونه ایی است که  موها کاملا طبیعی  جلوه می کنند  و خط رویش  دقیقا به شکل خط رویش موی طبیعی فرد نشان داده می شود .

در ترمیم مو ،  تراکم مو ها  با توجه به خواسته و سلیقه ی متقاضی بنا بر شرایط ظاهری خود فرد  اجرا می شود و طبق  در خواست مراجع کم پشتی یا پر پشتی مو ها در نظر گرفته خواهد شد . این روش طبیعی مدل و ظاهر مو ها را با تناسب به شکل و چهره فرد و سلیقه ی مراجع در نظر میگیرد و مدل  و رنگ مو مناسب را اجرا می کند  تا جلوه ایی طبیعی و زیبا در ظاهر  شخص نمایان گرد . ترمیم مو هیچگونه محدودیتی را به خود راه نداده است و فرد بعد از اجرای این روش میتواند به استخر برود ، فعالیت های سنگین و یا حرفه ایی انجام دهد ، سشوار ، اتو ، اسپری استفاده کند بدون اینکه نگران آسیب به جنس موها و یا کنده شدن مو ها باشد .

این روش ، پر مخاطب ترین روش درمان ریزش مو در سر تا سر دنیا می باشد  و روشی بدون هیچگونه عوارضی شناخته شده است .

ترمیم موی طبیعی

روش های مختلف ترمیم مو

 ترمیم مو به روش چسب یا تیپ

این روش به این صورت است که شبکه ی موی ترمیمی  با استفاده از چسب مخصوص گیاهی  بر نواحی خالی از موی سر فیکس میشود .  این چسب ، بی ضرر،  ضد آب و ضد عرق بوده  و برای جداسازی نیاز به ماده مخصوص دارد . این روش برای افرادی که طاسی دارند و یا کچل کامل هستند استفاده می شود و روشی صد در صد تضمینی می باشد .

ترمیم مو به روش  بافت شبکه ایی

در این روش شبکه موهای ترمیمی به موهای دور سر بافته میشوند  به صورت کاملا محکم انجام می شوند تا در هنگام کشیدگی نیز از سر جدا نشوند  .

اما نکته ایی که در این روش وجود دارد ، این است این روش نیاز به  فیکس کردن مجدد موها در دوره های مختلف دارد . زیرا موهای اصلی رشد کرده و موی ترمیمی نیاز به فیکس مجدد پیدا می کند .این روش برای افراد کم مو یا کم پشت مناسب می باشد  .

 ترمیم مو به روش بافت رشته ایی

در این روش ترمیم مو ، مو ها  به صورت رشته در کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت  و بر ساقه موی افراد وصل خواهند شد  و نواحی بدون مو را پوشش می دهند  .

هزینه ترمیم مو

هزینه ترمیم مو ، به نوبه ی خود جزء مزایای این روش می باشد . زیرا با توجه به کامکل بودن  و  بی نقص بودن خود هزینه ایی پایین تر از سایر روش ها به خود اختصاص داده است با این وجود ،  به صورت جزئی هزینه ترمیم مو بستگی به جنس مو،  نوع روش استفاده شده ، رنگ مصرفی ، مقدار استفاده از تراکم مو ها ، سطح مصرفی  بستگی دارد و با توجه به این شرایط محاسبه شده و در جلسه مشاوره قبل از اقدام ، به اطلاع متقاضیان محترم خواهد رسید.