ترمیم مو بانوان
ترمیم موی بانوان
بهمن ۲۳, ۱۳۹۷
نمایش همه

ترمیم موی بیماران

ترمیم مو بیماران

ترمیم مو بیماران

زیبایی برای هر فردی ملاکی مهم به حساب می آید و از  عوامل زیبایی در ظاهر هر شخص  همانطور که همه میدانند ، مو می باشد . مو عضوی است که هم در زنان و هم در مردان  مهم است و جلوه ی چهره ی هر کسی با مو در ارتباط می باشد حال اینکه مو وقتی بر اثر کمبود ویتامین ها یا استرس  ریزش پیدا می کند در ابتدا باعث اضطراب فرد و بعد عدم زیبایی مو ها خواهد شد که با درمان های دارویی  در مراحل اول قابل پیشگیری می باشد  و  سلامت موها  به افراد باز میگردد .

در مواقعی ریزش موها عمیق می باشد مانند مشکلات ژنتیک و ارثی بودن که معمولا درمانی نداشته و  ارثی می باشد و یا مشکلات هورمونی که درمان قطعی برای خود ندارد در این حال استفاده از درمان های ریزش مو پیشنهاد شده و افراد  به  این سو می روند  یکی از درمان های خوب و کارامد در سطح دنیا برای درمان ریزش موها ، ترمیم موی بیماران می باشد .

از دیگر موارد علل ریزش موها ، بیماری های خاص مانند آلوپسی می باشد ، آلوپسی بیماری نادر می باشد که متاستفانه درمانی را به خود اختصاص نداده و در جای جای دنیا مردمانی درگیر به خود را دارد . در آلوپسی سیستم ایمنی بدن  فولیکول های مو را بیگانه خطاب می کند ، بنابراین  فولیکول مو ها را از بین می برد  و سبب ریزش موها خواهد شد در مواقعی ریزش به صورت سکه ایی بوده که قابل کنترل می باشد اما در مواقعی آلوپسی علاوه بر ریزش موی کل سر ، ریزش تمام موی بدن را نیز در بر دارد  ، در این شرایط بهترین روش برای درمان ، روش ترمیم موی بیماران می باشد . که در این مطلب این موضوع را شرح می دهیم .

  ترمیم موی بیماران

روش ترمیم موی بیماران ، مانند روش کاشت مو ، عمل نمی کند و نیازی به  بانک مویی قوی ندارد   بنابراین افرادی که بانک مویی ضعیف دارند و یا آلوپسی هستند و هیچگونه مویی ندارند می توانند از این روش استفاده کنند و دیگر نیازی به نگرانی برای جا ماندن از درمان مانند روش کاشت مو در افراد نمی باشد. ترمیم موی بیماران بدون درد ، بدون جراحی ، بدون نیاز به برش و بخیه می باشد . در این روش کارآمد ، نیازی به برجای ماندن خط اسکالپ و یا سوراخ نمودن سر جهت کاشت مو نمی باشد . این روش  به هیچگونه شرایط خاصی برای اجرا نیاز ندارد و هر فردی می تواند این روش را استفاده کند  بدون اینکه محدودیتی داشته باشد .

این روش پر مزایا در سطح جهانی رتبه ی بالایی را کسب نموده و  مجریان و بازیگران مطرح جهان از این روش برای زیبایی  ظاهر خود استفاده می کنند .

ترمیم موی بیماران

 ترمیم موی بیماران ، چگونه است ؟

ترمیم موی بیماران ، به این صورت است که موهای طبیعی  به صورت تار به تار ،  بر شبکه ی مخصوص و طبیعی ، گره خواهند خورد و سپس با استفاده از فیکس های گیاهی همراه با کراتین آلمان بر نواحی خالی از موی سر و یا کل سر فیکس خواهند گردید و ظاهری صد در صد طبیعی و زیبا به افراد هدیه خواهند داد . ترمیم موی بیماران روشی کاملا استاندارد و   با کیفیت می باشد و  این مزیتی ثبت شده برای این روش می باشد .  این روش طبیعی  در سر تا سر دنیا اجرا شده  و جزء  بهترین روش درمان ریزش مو ، خصوصا برای بیماران خاص می باشد .

مزایای  ترمیم موی بیماران

از مزایای اصلی و مهم ترمیم موی بیماران طبیعی بودن این روش است  ، موهای این روش از الیاف طبیعی بوده و همینطور شبکه استفاده شده کاملا طبیعی و همانند سطح پوست انسان می باشد و مشابه سطح پوست سر ساخته شده است  جلوه طبیعی این روش به نوعی است که بعد از اجرا توسط فرد ، چنان ظاهری طبیعی در فرد ایجاد می کند که هیچکس قادر به تشخیص موی ترمیم شده ،  حتی از کف سر فرد نیز نخواهد شد . از مزیت های ارزشمند دیگر این روش بدون عوارض بودن آن است به همین رو ، روش ترمیم موی بیماران روشی بدون ضرر در جهان شناخته شده است . ترمیم موی بیماران روش های مختلفی را به خود اختصاص داده است که بنا بر شرایط بیمار  روش کارامد انتخاب و اجرا می گردد .

افراد  قبل از اجرای ترمیم موی بیماران ، در جلسه مشاوره توسط متخصص معاینه گردیده و سپس با توجه به شرایط موی بیمار گزینه ی مناسب روش ترمیم موی بیماران انتخاب می شود و فرد مراجع بنا بر سلیقه و  چهره ی خود مدل موی انتخابی خود را انتخاب کرده و  رنگ موی مناسب ظاهر خود را برای اجرا قید می کند .

این روش تنها در یک جلسه اجرا می شود که از مزیت های این روش به حساب می آید

از دیگر مزایای  ترمیم موی بیماران ، میتوان به این گزینه اشاره کرد که این روش  دوران نقاهتی ندارد و فرد از همان ابتدا میتواند تمام فعالیت های خود را بدون محدودیت انجام دهد و شاهد  زیبایی خود در همان ساعت اول باشد .

ترمیم موی بیماران ، هیچگونه محدودیتی برای رفتن به استخر ، سونا ، باشگاه و انجام فعالیت های  سنگین ندارد و همچنین پیرایش در آن منعی ندارد و افراد می توانند مو های ترمیم شده را سشوار ، اتو  و اسپری کنند .

ترمیم موی بیماران حتی بر اثر کشیده شدن نیز جدا نمیشوند و برای جدا سازی نیاز به مایع محلول مخصوص دارند که توسط متخصص قابل اجرا می باشد .

هزینه ترمیم موی بیماران

هزینه ی این روش نسبت به سایر روش ها کم تر و به صرفه تر می باشد .

هزینه ی ترمیم موی بیماران بنا بر ، نوع روش انتخابی ، سطح خالی مو ها  برای اجرای کار ، تعداد  تراکم موها ، رنگ موی مصرفی  می باشد و طبق ین شرایط در جلسه مشاوره محاسبه گردیده و به اطلاع متقاضی می رسد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =